Jak služba funguje?


Příprava pokrmů

Dietní strava je pro Vás připravována v zavedené provozovně kuchařem, který byl proškolen dietoložkou MUDr. Lenkou Luhanovou, a to pouze z čerstvých surovin. Jídlo je zchlazeno v šokovém zchlazovači, čímž je zaručena jeho trvanlivost až pět dní. Jídlo poté zatavíme do krabiček a uchováváme je v chladničce při stabilní teplotě do 5° C až do té doby, než je v termoobalech dovezeme k zákazníkovi. Veškerá naše výroba prochází přísnou kontrolou a řídíme se směrnicemi HACCP.

krabičková dieta foto 3 krabičková dieta foto 8

Skladování a ohřev pokrmů

Po stržení nebo proděravění fólie jsou krabičky vhodné k ohřevu v mikrovlnné troubě. Jídlo je nutné ohřát minimálně na 60 stupňů. Zchlazenou stravu, kterou Vám dodáváme, je třeba skladovat v chladničce při teplotě do 5° C a spotřebovat nejpozději do 48 hodin od dodání.

Kdy a kam Vám krabičky dopravíme?

Denně vám v odpoledních hodinách přivezeme domů či do zaměstnání pět porcí jídla na příští den. Po domluvě je možno odložit nedělní závoz na pondělní ráno. Dále máte i možnost osobního odběru v Klatovech v Restauraci "Lázně" na adrese Dr. Sedláka 350/III.

krabičková dieta foto 12 krabičková dieta foto 13

Jak objednat a zaplatit?

Krabičkovou dietu si můžete objednat telefonicky nebo e-mailem na našich kontaktech. Zaplatit můžete hotově v Klatovech V Restauraci "Lázně" na adrese Dr. Sedláka 350/III před dodáním první denní dávky diety. Dále je možné zaplatit přímo při předání první dávky. Bližší informace obdržíte při vyřizování Vaší objednávky.

Co s námi získáte?

  • pravidelnou zdravou a vyváženou stravu
  • dovoz jídla domů nebo do zaměstnání
  • odborné konzultace
  • zajímavé bonusy


MY VÁM UVAŘÍME,
VY ZHUBENTE.
Crypto.com bonus
Revolut bonus